gry premie

Zasady gry losowej ruletka i reguły kasynowe

Gra w ruletkę została wymyślona przez we Francji w siedemnastym wieku i dzisiaj jest najpopularniejszą grą stołową w kasynach europejskich oraz amerykańskich. Gra ta jest prosta do zrozumienia nawet dla początkujących hazardzistów – wystarczy po prostu obstawić swoje ulubione numery (pola na kole ruletki) lub też grupę numerów (np: czarne lub czerwone). Po obstawieniu krupier puszcza ruletkę w ruch i reszta zależy od szczęścia graczy.

Dostępne zakłady w ruletce:

Zakład

Wygrana

Straight Up – numer pojedynczy

35:1

Split Bet – dwa numery

17:1

Street Bet – trzy numery

11:1

Corner Bet – cztery numery

8:1

Five Bet – pirwsze piec numerów (0,00,1,2,3)

6:1

Line Bet – szesc numerów

5:1

Column Bet – kolumny

2:1

Dozen Bet (1st 12, 2nd 12, 3rd 12) – tuziny: 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36

2:1

Even, Odd – parzyste, nieparzyste

1:1

1st 18, 2nd 18 – numery 1- 18 i 19 – 36

1:1

Red, Black – czerwone, czerne

1:1

Zasady gry ruletka:

Ruletka to jedna z najprostszych gier hazardowych. Jej zasady są na tyle proste, że osoba, która nigdy nie miała styczności z kasynem z łatwością poradzi sobie przy stole do ruletki już po chwili nauki.
Słynne europejskie koło ruletki posiada 37 pól z numerami, zaczynając od zera. Amerykańska wersja koła ma o jedno pole więcej, czyli posiada 38 pól.
Grając w ruletkę, chodzi przede wszystkim o obstawianie zakładów. Obstawianie polega na tym, że gracz musi przewidzieć, z lepszym lub gorszym skutkiem, na którym polu zatrzyma się kulka. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie gdy krupier wpuszcza w ruch kulkę na kręcące się koło ruletki. Kulka poruszająca się po kole ruletki może zatrzymać się w każdym z przedziałów z liczbami i na każdym kolorze. Tak więc gracz, szczególnie ten początkujący, może obstawić albo na konkretny kolor, czyli czerwony lub czarny, lub też na konkretne pole i numer. Cała zabawa polega właśnie na przewidywaniu, wróżeniu i prorokowaniu, gdzie kulka ruletki się zatrzyma. Gracze stawiają swoje zakłady zgodnie z przeczuciem, lub po prostu na chybił – trafił. Możliwości obstawienia zakładów jest tak wiele, że nawet najstarsi amatorzy ruletki nie mogą się nudzić, gdyż zawsze pozostaje im próbowanie sił w nowych kombinacjach.
Gracz ma kilka możliwych zakładów w ruletce, takie jak chociażby zakłady wewnętrzne. Jest to najbardziej popularny sposób. I tak:

Zakład – “straight up”, polega na obstawieniu pojedynczego numeru w grze ruletka.
Zakład – “split”, polega na obstawieniu dwóch sąsiadujących ze sobą numerów.
Gracz może również postawić na numery parzyste lub nieparzyste.

Zakłady – High i Low, są to zestawy numerów, od 1 do 18. lub też od 19 do 36. należy pamiętać, że gdy gracz postawi swój zakład na zero, nie przyniesie mu to wygranej.

Jak widać zasady gry ruletka są dość proste.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570