gry premie

Stereotypy hazardzisty

W Polsce zarówno stereotyp hazardzisty jak i pokerzysty są do siebie bardzo podobne. Ludzie postrzegają bywalców kasyn, jako element, który kieruje się w kierunku dna. Są to dla nich osoby bez przyszłości,

bez perspektyw, które prędzej czy później przegrają majątek swojego całego życia. Nie inaczej są postrzegani pokerzyści. Społeczeństwu wydaje się, że gra w pokera odbywa się w jakiejś melinie, na stole leży sterta lewych pieniędzy, każdy z graczy to kryminalista i szuler, a partia nie może odbyć się bez tanich papierosów i wódki. Gdy przynajmniej części osób da się udowodnić, że gra w pokera odbywa się w zupełnie innych warunkach i jest to gra z klasą przychodzi kolejny problem.

Wielu ludzi uważa, że gry takie jak Texas Hold’em, Omaha Poker opierają się na szczęściu, że jedynie w taki sposób możemy wygrać. To jest pole do popisu dla nas, graczy. Musimy uświadomić innych, że to bardzo błędne myślenie, że poker to nie szczęście, a strategia. Musimy spokojnie i kulturalnie wytłumaczyć, że bywalcy kasyn to nie margines społeczny, to ludzie odpowiedzialni szukający innej rozrywki niż siedzenie przed telewizorem.

To my, gracze kreujemy dzisiejszy wizerunek hazardzisty, pokerzysty, więc róbmy to godnie, by nasze dzieci mogły spokojnie chodzić do kasyn, bez podejrzeń o nałóg i problemy finansowe.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570