gry premie

Rodzaje ruletki w kasynach

A oto jakie mamy rodzaje ruletki w kasynach gry

W kasynach na całym świecie istnieją dwa rodzaje ruletki: ruletka europejska oraz ruletka amerykańska. Różnią się one od siebie nieznacznie, jednak w statystykach wygranych graczy z kasynem równice są znacznie bardziej zdecydowane i widoczne.

Ruletka europejska posiada zestaw liczb od jednego do trzydziestu sześciu (1-36) oraz jedno zero (0), natomiast w ruletce amerykańskiej istnieje zestaw liczb od jednego do trzydziestu sześciu oraz dwa zera (0, 00). W przypadku ruletki europejskiej przewaga kasyna nad graczem to 2,7% w wygranych kasyna, natomiast w ruletce amerykańskiej przewaga w grze wynosi 5,4% kasyna nad graczem. Tym sposobem właściciele kasyn posiadających ruletkę amerykańską zdecydowanie więcej pieniędzy zarabiają na graczach, dając im tym samym o wiele mniejsze szanse na wygrane. Kolejna różnica istnieje w sprawach organizacyjnych, gdyż w ruletce europejskiej wszystkie ruchy krupiera na stole do gry odbywają się za pomocą specjalnego narzędzia zwanego „ grabi”, natomiast w ruletce amerykańskiej krupier rozkłada i dzieli wygrane oraz przegrane żetony ręcznie.

Inną różnicą jest znaczenie i wartość żetonów w poszczególnych typach ruletki. Pod tym względem ruletka amerykańska jest prostsza, gdyż wszystkie żetony posiadają taką samą wartość, natomiast w ruletce europejskiej znaczenie i wartość żetonów jest różna. Po za tym stół do ruletki europejskiej jest zdecydowanie większy, a w profesjonalnych kasynach jest obsługiwany przez dwóch a nawet trzech krupierów, ruletka amerykańska to jeden krupier obsługujący oraz mniejszy i prostszy układ stołu do gry. Będąc graczem jednego z kasyn internetowych, bądź tradycyjnego kasyna w swoim mieście warto zwrócić uwagę jaki rodzaj ruletki w nim występuje, bardziej korzystniejsza bowiem dla gracza jest ruletka europejska. Ruletka pod każdą postacią to jedna z najpopularniejszych i najbardziej fascynujących gier hazardowych, występuje niemalże w każdym kasynie i grywają w nią zarówno początkujący jak i zawodowi gracze hazardowi. Wszystkich graczy zapraszamy do jednego z dostępnych za pośrednictwem naszego serwisu kasyna internetowego, gdzie możecie zagrać zarówno w ruletkę, jak i inne znane i lubiane gry hazardowe.
Jak poznałeś rodzaje ruletki w kasynach to możesz przystąpić do gry.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570