gry premie

Przesądy w kasynach online

W świecie hazardu również istnieje wiele nieprawdopodobnych opowieści o krupierach, tajemniczych zadach rządzących grami oraz regułach, od których odstępstwo powoduje opłakane skutki. Większość z tych historii jest kompletną bzdurą i z reguły słuchający tego wybucha śmiechem,

zwłaszcza jeśli jest nim ktoś, kto zna kasyno na wylot z każdej strony. Za standardowy przesąd uznaje się przekonanie, o tym, że krupier wie jakie numery rzuca i spośród wszystkich wybiera te, które nie są obstawione. Zwolennicy tej teorii jako dowód podają sytuację kiedy tylko jedno pole jest wole a wszystkie pozostałe zajęte i obstawione zakładami a i tak krupier trafi w to jedno pole. Potwierdzeniem mają być także informacje o wyrzucanych tych samych numerach dziesięć razy pod rząd.

Powtórzenia tych samych numerów to mit a ponadto zbyt wiele innych, istotnych czynników i elementów warunkuje rzut. Dla bywalców kasyn ten mit jest bardzo ważny i są oni o nim święcie przekonani. Tacy starzy wyjadacze maja jedną ciekawą cechę charakterystyczną. Mianowicie coś w rodzaju wybiórczej pamięci.

Nie zwracają uwagi na te rzuty które się nie udały a jest ich przecież większość ale jeśli krupier powie, co będzie rzucał i rzeczywiście mu się to sprawdzi to zostanie to zapamiętane na długi czas. Nie pomagają tłumaczenia o tym, że gdyby krupier wiedział co rzuca to dawno wzbogaciliby się jego znajomi, którym zdradziłby tajemnice wyrzucanych cyfr. Sam również mógłby skorzystać z takiej opcji. A tak musi całą noc poświęcić na to, aby dobrze się prezentować i mile uśmiechać. Często zdarza się, że klienci mają za złe krupierowi, że nie wyrzucił ich numeru, a wyrzucił ten, którego akurat nie obstawili. Taka sytuacja dotyczy w większości klientów, którzy obstawiają po momencie rzucenia kulką.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570