gry premie

Pełnoletność hazardowa

Mając zamiar rozpocząć przygodę z internetowym hazardem pamiętajmy o jednym. Grę hazardową ze stawianiem realnych pieniędzy mogą rozgrywać osoby, które ukończyły dwudziesty pierwszy rok życia. Niestety trzeba czekać aż trzy lata po ukończeniu pełnoletności

do spełnienia się naszego marzenia o prawdziwym hazardzie. Poważni hazardziści uważają, że osiągając wiek osiemnastu lat, osoby nie są jeszcze tak dojrzałe psychicznie, aby brać udział w poważnych rozgrywkach. Przyjęło się zatem, że do uczestniczenia w grach kasynowych, potrzebna jest pełnoletniość hazardowa.

W historii gier hazardowych istniało wiele przypadków, w których młodzi ludzie często sprawiali kłopoty. Wiele z nich udowodniło, że nie są jeszcze na tyle dojrzali, by stykać się z prawdziwymi pieniędzmi i grami tego typu. Nie byli świadomi odpowiedzialności, jaką nałożył na nich fakt stania się dorosłymi w świetle prawa i przez zwykłą głupotę tracili masy pieniędzy, które często nie należały do nich, a na przykład do ich rodziców. Kłopoty, których przysparzali, spowodowały zawyżenie wieku, który dopuszcza młodych ludzi do gier hazardowych.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570