gry premie

Legalna Ruletka – podstawowe zasady gry

A oto i królowa kasyn czyli legalna Ruletka – podstawowe zasady gry

Podstawowe zasady gry w ruletkę zna niemal każdy, gdyż są one niezmiernie proste i można się ich nauczyć niemalże w jedną chwilę.

Wystarczy, że zajrzycie państwo do jednego z naszych serwisów, gdzie dokładnie opisane są zarówno zasady jak i istniejące zakłady w ruletce i całość rozgrywki oraz sposób postępowania będzie dla was jasny. Gra ruletka składa się z dwóch części składowych, a mianowicie ze stołu do gry oraz z koła ruletki, na którym wypadają poszczególne liczby. Zarówno na stole, jak i na kole znajduje się 37 pozycji z poszczególnymi liczbami, które są oznaczone również poszczególnymi kolorami, czerwonym lub czarnym, a gracze podczas gry mogą obstawiać zarówno poszczególne liczby jak i jeden z możliwych kolorów. 37 to układ liczb znajdujący się na kole do ruletki europejskiej, natomiast w ruletce amerykańskiej znajduje się 38 liczb, przy czym w obu przypadkach są to liczby od 1 do 36 oraz dodatkowo jedno zero (0) – ruletka europejska lub dwa zera (0, 00) – ruletka amerykańska. W grę ruletka może grać nawet jeden gracz, jednak przy stole mieści się maksymalnie osiem osób. Przy każdym ze stołów mogą być inne ustalenia w stosunku do obstawianych minimalnych i maksymalnych stawek, oraz istnieje maksymalny czas do obstawiania określonych zakładów, a mianowicie do momentu kiedy krupier nie wypowie polecenia „no more” (koniec obstawiania). Każdy gracz może obstawić swój indywidualny typ, oprócz obstawiania poszczególnych liczb, może również obstawić tak zwane zakłady zewnętrzne.

Do tych zakładów należą:

pojedynczy numer – straigt up – stawka 35:1;
na połowę jednego i drugiego numeru – split – stawka 17:1;
na trzy numery – street bet – stawka 11:1;
na cztery numery – corner – stawka 8:1;
pierwsze pięć numerów – stawka 6:1;
na sześć numerów – six line – stawka 5:1;
cała kolumna – stawka 2:1;
poszczególne tuziny (1-12, 13-24, 25-36) – dozen bets – wypłata 2:1;
czerwone, czarne – red, black – stawka 1:1;
parzyste, nieparzyste – stawka 1:1;
niskie, wysokie (1-18, 19-22) – stawka 1:1.

Kiedy rozgrywka się rozpoczyna, krupier wprawia w ruch koło ruletki, po czym następuje poszczególne obstawianie, kończy się ono w chwili wymówienia przez krupiera polecenia „no more”, następnie wszyscy gracze czekają z niecierpliwością na zatrzymanie się koła i całość rozgrywki rozstrzyga się. Osoba, która wygrywa otrzymuje odpowiednią stawkę do postawionych przez siebie zakładów. Zwycięzcą może zostać każdy, wszystko zależy od szczęśliwego losu i naszego szczęścia.
Legalna Ruletka po polsku znajduje się w naszych kasynach gry.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570