gry premie

Za kurtyną monitora – poker na PLN online

Wielu początkujących uczestników rozgrywek pokera przez Internet myśli, że dzięki Internetowi, tej pozornej zasłonie są oni anonimowi, nie zdradzają swoim zachowaniem posiadanych kart, czy obraną strategią. Nic bardziej mylnego. Tak jak w naziemnym kasynie podczas gry, w pokerroomie w pokera,

tak i w wirtualnym kasynie jesteśmy poddawani ciągłej analizie, ciągłej obserwacji.
Na portalach internetowych, w publikowanych książkach dedykowanych pokerzystom znajdują się porady, jak odczytać wszelkiego rodzaju zachowania, zagrania. Podczas gry w pokera przez Internet równie łatwo jak podczas gry „na żywo” poznać czy mamy naprzeciw siebie gracza typu tight czy gracza typu loose. Wystarczy trochę dłuższa obserwacja by wiedzieć, z kim mamy do czynienia i czego możemy się po danym graczu spodziewać. Gdy gracz typu tight niespodziewanie wchodzi All-in w większości przypadków oznacza to, że dostał bardzo mocne karty i chce w końcu coś ugrać.
Oczywiście może on blefować, korzystając ze swojej opinii przy stole, jednak gra nie jest warta świeczki i większość graczy spasuje. Sami powinniśmy także uważać na własne zachowania, bo należy pamiętać, że podczas gry w poker na PLN nie tylko my obserwujemy, lecz także jesteśmy obserwowani.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570