gry premie

Hazardowy Texas Holdem jakie decyzje należy podjąć po flopie

W pokerze cały czas podejmujemy decyzje, które maja wpływ na to czy wygramy czy przegramy i ile wyniesie nasza wygrana lub strata. Pierwszą z decyzji jest dobór kart startowych z którymi zamierzamy grać, czyli nic innego jak decyzja podczas pierwszej rundy licytacji, czy gramy czy pasujemy.

Jeżeli doszliśmy do wniosku że nasza ręka jest silna naszą nagroda będzie możliwość zobaczenia flopa i podjęcia kolejnej decyzji, która niejednokrotnie zaważy na tym czy wygramy, czy natomiast poniesiemy klęskę.

Po odsłonięciu flopa, wraz z własnymi kartami mamy wgląd w trzy czwarte wszystkich kart wchodzących w skład gry. Ta decyzja jest zdecydowanie trudniejsza niż przy samym układzie startowy. Widzimy pięć kart które tworzą już jakieś układy kart, dojdą jeszcze dwie karty. Musimy zdecydować czy flop nam pod pasował i będzie czym walczyć czy niestety pierwsza decyzja była zła i należy się wycofać. Jeżeli flop nie pozwala zbudować żadnego układu to prawdopodobnie (chyba, że bluffujemy) powinniśmy zaraz spasować. Jeżeli flop pozwala stworzyć gotowy układ z kartami które mamy w ręku powinniśmy grać dalej.

To samo tyczy się, jeżeli flop umożliwia zbudowanie układu po turnie lub Riverze. Tutaj jedna należy zwrócić uwagę na prawdopodobieństwo złożenia układu (np. zewnętrzny lub wewnętrzny strit). Powinniśmy także grac dalej jeżeli karty startowe są wyższe od tych znajdujących się na flopie. Prawda, że poker hazardowy Texas Holdem to nic bardzo skomplikwoanego?

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570