gry premie

Hazard w grach online w Internecie

Hazard w grach towarzyszył ludzkości, choć wtedy go tak nie nazywano, od zarania dziejów, Nie było świadomości, ze chęć zdobycia korzyści materialnych powodowała przystępowanie do rożnego rodzaju zakładów.

Hazard był obecny także w starożytnych cywilizacjach przed naszą era, czego dowody możemy spotkać na inskrypcjach umieszczonych na piramidzie Cheopsa. Hazard na dobre zawładnął światem kiedy wymyślono karty. Wynalazkiem tym szczycą się Francuzi, pierwsze karty znaczone i zdobione ręcznie pojawiły się w 1387 roku. Pierwsza drukowana talia wyszła z warsztatu Gutenberga w roku 1440. Wtedy szybko dotarły do Ameryki, gdzie znalazły swój rozkwit, a hazard stal się codziennością dla wielu ludzi. Mimo, że był nielegalny, zszedł do podziemia i uprawiano go do momentu legalizacji.

W 1931 roku w Newadzie otwierano pierwsze kasyna, a dochody z nich zasilały kasy państwa. Podatki jakie wpływają z kasyn stanowią pokaźne sumy. Liderem na tej liście są Stany Zjednoczone Ameryki, w roku 2004 osiągnęły ponad 47 miliardów dolarów. Działalność hazardowa jest działalnością o niskim ryzyku, ma tendencje wzrostową, a to dzięki rosnącej rzeszy wielbicieli gier hazardowych. Europa plasuje się na drugim miejscu. Najwięcej pieniędzy w kasynach zostawiają Francuzi, Niemcy i Brytyjczycy. Azja zajmuje trzecie miejsce, przyczyną może być niewielka liczba kasyn działających legalnie. W samej Japonii przypuszczalnie jest około 200 tysięcy nielegalnych kasyn. Rząd liberalizuje prawo, chcąc uzyskać cześć dochodów z legalnych kasyn.

W Polsce zalegalizowano hazard w 1992 roku. Ustawa z dnia 29 lipca ścisłe określa dozwolone gry oraz miejsca organizowania rozgrywek kasynowych gier. W katalogu gier możemy spotkać na przykład ruletkę, bingo, bakarata, black jacka oraz pokera. Podatki jakie wpływają do budżetu państwa z hazardu sięgają rzędu 800 milionów złotych. W obecnych czasach hazard obecny jest również w internecie, przyciąga wielbicieli gier hazardowych liczących na szczęście i duże wygrane.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570