gry premie

Gra w karty – Baccarat i przebieg gry w bakarat

Na początku w grze Baccarat (bakarat)gracz po prawej stronie dostaje pod swoją opiekę tak zwany bank. Każdy z graczy w trakcie gry będzie opiekować się bankiem, kiedy nadejdzie jego kolej. Opieka nad bankiem trwa tak długo, jak długo bank będzie wygrywać.

W momencie gdy bank przegra, zostaje on przekazany kolejnemu graczowi. Zanim rozda się karty, każdy gracz musi postawić zakład. Jeżeli w grze bierze udział tylko dwóch graczy, wówczas gracz, który trzyma bank, rozdaje dwie pule po dwie karty.

Zgodnie z regulaminem gry można dobierać dodatkowe karty, jeśli oczywiście jest to konieczne. Karty, które w sumie dają wynik najbliższy dziewiątce wygrywają w tej grze. Jeśli dwie pierwsze karty dają w sumie 8 lub 9, to układ tych kart nazywa sie ‘naturalnym’ i taki układ automatycznie wygrywa grę. Jeśli oba układy kart są naturalne, powoduje to remis i nikt nie przegrywa.

W sytuacji gdy żaden z układów kart nie jest naturalny, dobierane są kolejne karty, w celu ustalenia zwycięzcy. Jak widać gra jest stosunkowo łatwa i nie wymaga od gracza zbyt intensywnego myślenie. Gra bakarat może być dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570