gry premie

Bukmacher Betway zakłady sportowe

Bukmacher Betway – jeden z lepszych bukmacherów działających przez Internet. Betway jest dość młodym bukmacherem, firma powstała w 2006 roku. Jednak nie przeszkadza to bukmacherowi w zdobywaniu coraz większej liczby graczy.

Firma ta posiada kilka tysięcy zdarzeń w swojej ofercie programowej. Oferowane zdarzenia obstawiać można po wysokich kursach. Betway Live – oczywiście w ofercie znaleźć możemy Live-Betting (polegający na obstawianiu zdarzeń sportowych w trakcie ich trwania, kursy na takie zdarzenia zmieniają się wraz z aktualną sytuacją w meczu). Dużą zaletą obstawiania w Betway jest niska minimalna wpłata na konto gracza, która wynosi 25zł. Minimalna stawka za jaką można obstawić jeden kupon również jest bardzo niska, wynosi zaledwie 0,50zł. Bukmacher ten podobnie jak większość innych internetowych bukmacherów poza zakładami sportowymi umożliwia również swoim graczom grę w internetowym kasynie, pokerze oraz grach. Podsumowując, firma Betway jest jednym z lepszych bukmacherów i na pewno warto posiadać w tej firmie konto gracza.

Betway Bonus dla nowych graczy:
– podwojenie pierwszej wpłaty na konto gracza (max 200zł)! Wystarczy że dokonasz pierwszej wpłaty na swoje konto gracza a dodatkowo otrzymasz od bukmachera podwojenie wpłaconego depozytu. Tak więc wpłacając 200zł będziesz miał aż 400zł na obstawianie!

Aby rozpocząć obstawianie wystarczy:
1. Zarejestrować się klikając tutaj.
2. Wpłacić depozyt na swoje konto gracza. Z pieniędzy znajdujących się na Twoim koncie gracza pobierane będą stawki obstawianych przez Ciebie kuponów. Wpłaty dokonać możesz na wiele sposobów. Najpopularniejsze sposoby wpłaty to:
– przelew bankowy przez Internet poprzez Przelewy24
– wpłata na poczcie lub tradycyjny przelew bankowy
– wpłata kartą kredytową
– wpłata poprzez Moneybookers, Neteller lub Click2Pay

Jeśli nie możesz zdecydować się jaką formę wpłaty wybrać to proponujemy dokonać wpłaty przelewem za pośrednictwem Przelewy24. Jest to system sprawiający że wpłacone przez Ciebie pieniądze (przelewem przez Internet) już po chwili znajdą się na Twoim koncie gracza u bukmachera! Z reguły nie trwa to dłużej niż 20 minut. Tak więc wybierając tę formę wpłaty już za niespełna 30 minut będziesz mógł obstawić pierwszy kupon! Aby dokonać wpłaty poprzez Przelewy24 zaloguj się na swoim koncie gracza w Betway a następnie kliknij w „Depozyt” w lewym górnym menu. Przelewy24 obsługują wiele najpopularniejszych banków. Możesz skorzystać z tej formy płatności jeśli posiadasz konto bankowe (z dostępem przez Interent) w jednym z banków:

Oczywiście w każdej chwili możesz zlecić bukmacherowi wypłatę zgromadzonych na koncie gracza środków. Najbardziej popularne sposoby wypłaty to:
– przelew na konto bankowe
– zwrot na kartę kredytową
– Moneybookers

gry w kasynach

gry w kasynie prze vpn

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570